Nauka Uzdrawiania ( ang. The Living Matrix) jest filmem dokumentalnym mówiącym o charakterze i skuteczności medycyny bioenergetycznej.

W dokumencie, na podstawie sprawdzonych wyników badań wykazano, że to nie nasze geny, ale energia i pola informacyjne decydują o naszym zdrowiu, o  fizjologii i naszej biochemii.

Amerykański producent filmu Harry Massey i kalifornijski reżyser Greg Becker przeprowadzają wywiady z ekspertami i chorymi.  Pokazują z powodzeniem uleczone przypadki chorobowe oraz szczegółowe animacje 3-D ilustrujące najnowsze wyniki badań naukowych.

Do ekspertów wypowiadających się w dokumencie należą m.in.

Peter Fraser – profesor akupunktury,

James Oschman -biofizyk i ekspert w badaniach tkanki łącznej,

znany uzdrowiciel Dr Eric Pearl,

biolog Rupert Sheldrake,

Dr Bruce Lipton – biolog komórkowy,

specjalistka punktu zerowego Lynne McTaggart,

były astronauta dr Edgar Mitchell.

Główne tezy dokumentu Nauka Uzdrawiania / The Living Matrix

Nauka Uzdrawiania pole energetyczne człowieka

Nauka Uzdrawiania pole energetyczne człowieka

W filmie Nauka Uzdrawiania szereg ekspertów udowadnia, że to sami jesteśmy odpowiedzialni za nasze zdrowie, że  każdy z nas jest częścią ciągle niezbadanej do końca i trudnej do zdefiniowania całości Wszechświata.

Pojawia się nowa definicja choroby jako zaburzenia w funkcjonowaniu systemu energii, który wynika z naszego stanu myśli i emocji. Oto nasz organizm posiada potężne i niedocenione możliwości samouzdrawiania, a przyczyna choroby zawsze leży w organizmie człowieka a nie poza ciałem.

Okazuje się,  że to nie geny ale myśli odpowiadają za nasze choroby.  Nasze myśli zawierają ładunek o zabarwieniu negatywnym lub pozytywnym i to ten ładunek emocjonalny jest nośnikiem, na który organizm reaguje.

Natomiast geny ludzkie są podporządkowane świadomości, a przede wszystkim intencjom. Nasze ciało wytwarza własne pole energetyczne, które współistnieje z wieloma polami energetycznymi we wszechświecie.

W dokumencie Nauka Uzdrawiania  omówiony jest także   EFEKT PLACEBO. Według ekspertów to: „silna wiara i przekonanie, że można zapanować nad własna biologią”

Film Nauka Uzdrawiania pokazuje, że to nasze  serce, a nie mozg jest organem koordynującym wszystko w ciele.  Ono jako pierwsze odpowiada na sygnały i symulacje z zewnętrznych pól energetycznych i ma dostęp do nieograniczonych w czasie oraz niedostępnych informacji.

Film dokumentalny Nauka Uzdrawiania / The Living Matrix  w wersji z polskimi napisami.

http://youtu.be/1dAGRlkstY4