Symfonia Przebudzenia

Symfonia PrzebudzeniaDanuta Wachowska

symfonia przebudzenia

symfonia przebudzenia

O Autorce

Przebudzenie, jakie się dokonało w świecie duchowym Danuty Wachowskiej, jest zapisem jej kolejnych odkryć w życiu jako parapsychologa, uzdrawiacza duchowego i mistyka.

Racjonalizm w zgłębianiu nauk technicznych, filozofii oraz religii, przyczynił się do logicznego łączenia wiedzy medycyny niekonwencjonalnej i fizyki kwantowej. Słowa Pisma Świętego po służyły jej do wyjawienia ukrytej prawdy w alegorycznych przypowieściach.

W niezwykłą syntezę połączyła znaczenie słów Boga z przemianą naszych ciał w drodze ku przebudzeniu umysłu.

Jest to książka o każdym z nas, gdyż odpowiada na najbardziej tajemnicze pytania: kim jestem i co tu robię na naszej planecie?

Bazą wyjściową do powstania książki były kilkuletnie cykle wykładów w Klubie Dyskusyjnym PSCK w Pińczowie oraz w Klubie „Czwarty Wymiar” w Kielcach.

Danuta Wachowska rozpoczynała swą działalność publicystyczną w „Tygodniku Ponidzia”, a później w „Głosie Pińczowa”. Przez kilka lat publikowała swoje wiersze w gazetce „Nida Info” Zakładów Przemysłu Gipsowego w Gackach, gdzie pracowała.

Czas zasłużonego odpoczynku od pracy poświęca całkowicie na rozwój duchowy oraz pomoc ludziom potrzebującym uwolnienia w trudnych sytuacjach duchowych.

Komórki moje, dobrze wiecie,

Że nieśmiertelność jest na świecie,

Niech nas wypełnia światło Boga,

By rozum władał, a nie trwoga.

Aby kupić książkę skontaktuj się z autorką.